19
06

Zapraszamy na spotkanie informacyjne pt. "Fabryka firm-zostań swoim szefem!"


W dniu 22.06.2017 r. o godz. 9:30 Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bydgoszczy organizuje w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury, ul. Plac Kościeleckich 6, spotkanie informacyjne pt.: „Fabryka firm- zostań swoim szefem".
 
Celem nadrzędnym spotkania będzie przedstawienie dostępnych form wsparcia ze środków unijnych na założenie własnej firmy. Głównie skupimy się na omówieniu zasad przyznawania dotacji dla osób niepracujących (zarejestrowanych w urzędzie pracy lub nie), które są powyżej 29 roku życia. Dla młodszych uczestników przedstawimy pozostałe formy wsparcia na własny biznes.
 
Na zakończenie spotkania czas poświęcony zostanie na konsultacje indywidualne.
 
Poniżej znajduje się link do strony zawierającej informacje w jaki sposób można zapisać się na bezpłatne spotkanie: http://mojregion.eu/index.php/rpo/szkolenia-i-konferencje?mmid=91,
 
jak również program spotkania informacyjnego organizowanego w Bydgoszczy: program_22.06.2017.
 
Wróć


Działania realizowane są w ramach projektu pn. Wsparcie w zakresie kosztów bieżących i animacji Stowarzyszenia Bydgoska Lokalna Grupa Działania „Dwie Rzeki” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w wysokości 687 500,75 zł. Łączna wartość projektu wynosi 723 685,00 zł.